• سوالات و پاسخ های مربوطه
    1: تامین علوفه با پس اب های شهری و آبیاری بارانی بجای تولید گرجه کاهو وکلم در زمینهای پایین دستی آیا امکان پذیرنیست ؟ لظفا نظر کارشناسان اقتصاد کشاورزی را اعلام فرمایید ؟
    تعداد بازدید : 3

    2: چرا شهر داری از نماد های عروسکی در شهر امام رضا (ع) استفاده کرده است چرا این کارمهم با صاحب نظران وهنرمندان متعهد اسلامی مشورت نشده است این کارهای مهم شهری و اثار فرهنگی بیانگر عمق اندیشه وشناخت ما از اسلام و انقلاب است نمی توان از ان بی خیال گذشت ؟
    تعداد بازدید : 3

    3: در شرایطی که بزرگترین احزاب، تشکل‌ها و سازمان‌ها برای انجام کاری سازمان‌یافته و متشکل نیاز به اخذ مجوزهای لازم دارند، چگونه است که انصار حزب‌الله مدعی است که گشت‌های خیابانی‌اش نیاز به مجوز یا حتی موافقت نهادهای مسئول ندارد؟ آیا چنین تفسیر به رأیی ازقانون آن هم از سوی گروهی که مدعی دفاع از اسلام و انقلاب و ولایت است – راه را برای بی‌‌قانونی‌های بیشتر باز نمی‌کند و آیا بی‌قانونی همان پدیده شومی نیست که کشور در سال‌های اخیر بیشترین لطمه را از این ناحیه دید؟
    تعداد بازدید : 0

    4: چرا برای بزرگداشت روز معلم سالروز شهادت یک بزرگوار را برگزیده اند ؟ در حالیکه سایر اقشار در روز تولد بزرگان بزرگداشت می شوند ؟
    تعداد بازدید : 7

    5: علت عدم بازدید رهبر انقلاب از نمایشگاه کتاب امسال راچگونه ارزیابی میکنید ؟
    تعداد بازدید : 5

    6: چون بحث اقتصاد مقاومتی مطرح است شرکت گاز به باغات جاغرق گاز کشی کرده است آیا می توان پرسید وقتی در هند در مناطق روستایی از بیو گاز استفاده می شود در مناطق جنگلی وباغات طرقبه برای خلاصی از چوب خشک انهارا آتش می زنند ازمیان رودخانه لوله گاز را عبور داده اند این مسولین تصمیم گیرنده نباید مورد سوال قرار گیرند ؟ به چه دلیلی اینگار صورت گرفته؟ لطفا پاسخ شرکت کاز را بنویسید؟
    تعداد بازدید : 2

    7: باسلام با اندکی مطالعه تاریخ صدر اسلام مشاهده می گردد که ائمه معصومین و فرزندانشان با بسیاری از فرزندان و نوادگان اهل سنت ازدواج نموده اند. به نظر می رسد بعضی از دوستداران اهل بیت علیهم السلام دچار اشتباه شده اند و جهت تخریب سایر مذاهب اسلامی گام بر میدارند. تکلیف ما باتوجه به دو مطلب فوق چیست؟
    تعداد بازدید : 4

    8: آیت الله کاشانی تنباکو را حرام اعلام کرد تا با انگلیس مبارزه کند برای بیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی وجلو گیری از اسراف وتبذیر روز افزون مجالس عروسی که به باغهای خارج شهر کشیده شده وغذاهای 150000 تومانی برای هر مهمان، بهتر نیست فقها حکم بر تحریم این مجا لس را بدهند ایا برگزاری این مجالس پر خرج در محدوده مهندسی فرهنگی قرار نمی گیرد آیا برگزاری این مجالس مرضی خدای تعالی و امام زمان (ع) و شهدای انقلا ب اسلامی هست
    تعداد بازدید : 2

    9: من فارس زبانم چرا باید نماز را عربی بخوانم وقتی معنایش را نمی فهمم ؟ این نماز چه فایده ای دارد ؟ کجای قرآن آمده که باید نماز را عربی خواند و چگونه خواند؟
    تعداد بازدید : 3

    10: باسلام باتوجه به فرمایشات معظم له در دیدار با مسئولان جمعیت مامایی ایران با عنوان "مسئله تکثیر نسل و جلوگیری از کاهش جمعیت جوان کشور، مسئله ای حیاتی است" به نظر شما در شرایط فعلی چند فرزند مناسب است؟
    تعداد بازدید : 3

    برگشت به بالا