• سوالات و پاسخ های مربوطه
    1: حوادث مصر را چگونه تحلیل می کنید ؟
    تعداد بازدید : 9

    2: نتیجه انتخاب رییس جمهور لبنان راچگونه ارزیابی می کنید.
    تعداد بازدید : 4

    3: نظر شما در خصوص بیانات آیت‌الله علم الهدی امام جمعه مشهد درخصوص رشد سلفی‌گری و افزایش وهابی‌ها در مشهد و احتمال حمله طالبان چیست ؟
    تعداد بازدید : 1

    4: باسلام در روزهای اخیر اظهار نظر مشاور رئیس جمهور در امور اقوام و مذاهب را با عبارات زیر شاهد بودیم : "پرچم سه‌رنگ ایران سابقه بسیار قدیمی دارد. این یک نماد ملی است. عده‌ای خیال می‌کردند نماد شیر و خورشید در میان پرچم ایران یک نماد سلطنتی است اما اینگونه نیست. شیر نماد حضرت علی(ع) و خورشید نماد حضرت محمد(ص) است و تنها تاجش مربوط به شاه بود. اگر به من باشد، هلال احمر را تغییر می‌دهم و شیر و خورشید را جایگزین آن می‌کنم؛ البته برای هلال احمر هم احترام قائلم." نظرتان در این خصوص را لطفا بیان فرمایید.
    تعداد بازدید : 3

    5: نتایج انتخابات عراق وهمچنین سوریه میتواند چه تاثیری بر منطقه،حوزه مقاومت،انتخاب رییس جمهور لبنان،تضعیف موضع عربستان وحامیان آنها درمنطقه وهمچنین انقلاب مردم بحرین داشته باشد.
    تعداد بازدید : 5

    6: ارتباط تشکیلاتی انجمن اسلامی مهندسین خراسان به مرکزیت مشهد ، با جامعه اسلامی مهندسین به مرکزیت تهران چگونه است ؟
    تعداد بازدید : 0

    7: ایا آنچه در اوکراین می گذرد به سود جمهوری اسلامی ایران است یا به ضرر آن ؟
    تعداد بازدید : 6

    8: آینده آقای هاشمی رفسنجانی را چگونه ارزیابی میکنید؟ مواضع ایشان در ده سال اخیر با سیاست های نظام و رهبری زاویه داشته و بعضا به نفع دشمنان تمام شده است.
    تعداد بازدید : 10

    9: آینده دولت منتخب شیعی عراق راچگونه ارزیابی میکنید،آیا عراقی ها از عهده مشکلات موجود وبلای داعش بر می آیندیا خیر.
    تعداد بازدید : 2

    10: آیا مطابق صحبتهای مقامات امریکایی ایران دررابطه باعراق با امریکایی ها گفتگو کرده یا میکند یاخیر و تاثیر نزدیکی ایران با امریکارادرحل بحرانهای منطقه ای عراق،افغانستان،لبنان ،سوریه،فلسطین وفرامنطقه ای افریقا وامریکای لاتین چگونه ارزیابی میکنید.
    تعداد بازدید : 2

    برگشت به بالا