•  
    منبع خبر : تسنیم 1397/06/24
    تعداد بازدید: 242
    کد: 158701
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۶/۲۴
    سرپرست معاونت هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی :

    نیازسنجی و آینده‌نگری در زمینه مسائل زائران مشهد در دستور کار قرار گیرد

    سرپرست معاونت هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی خواستار توجه بیشتر به حوزه نیازسنجی زائران مشهد شد.
    نیازسنجی و آینده‌نگری در زمینه مسائل زائران مشهد در دستور کار قرار گیرد

    ه گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس،‌سید جواد حسینی عصر امروز در چهل و دومین جلسه کمیسیون فرهنگی، اجتماعی، زیارت، گردشگری و رسانه شورای اسلامی شهر مشهد با اشاره به چالش و فرصت‌های مباحث گردشگری در این شهر اظهار داشت: مشهد دارای پتانسیل‌های ویژه در تمامی زمینه‌هاست و همین موضوع حساسیت‌هایی را برای این شهر داشته است.

    وی با اشاره به ظرفیت شورای اسلامی شهر مشهد برای توسعه بحث گردشگری افزود: این مجموعه در دو حوزه ارتقای فرهنگ میزبانی و آماده‌سازی استانداردهای گوناگونی که در حوزه خدمات وجود دارد، می‌تواند نقش‌آفرینی کند.

    سرپرست معاونت هماهنگی امور زائران استانداری خراسان رضوی آموزش حقوق شهروندی به اقشار مختلفی که با زائران در ارتباط هستند را از مهم‌ترین فعالیت‌هایی دانست که شورای اسلامی شهر مشهد می‌تواند در راستای آن گام بردارد و گفت: در این زمینه می‌توان با توانمندسازی شهروندان در حوزه میزبانی از زائر، اقدامات موثری را برای میهمانان این شهر رقم زد.

    حسینی ادامه داد: از طرف دیگر توسعه حمل و نقل درون شهری و افزایش سرانه‌های فضای سبز شهری از دیگر موضوعاتی است که باید از سوی متولیان امور شهر در حوزه گردشگری زائر به آن توجه شود.

    وی پژوهش‌های مربوط به نیازسنجی و آینده‌نگری در زمینه مسائل زائران را از دیگر محورهای همکاری شورای شهر با نهادهای مربوطه دیگر برشمرد و بیان کرد: آموزش رانندگان سامانه‌های حمل و نقل درون شهری، ساماندهی تبلیغات مناسبتی در محیط مشهد و توجه بیشتر به حوزه خانه مسافرها از دیگر موضوعات مهمی است که شورای شهر مشهد باید به آن بپردازد.

    تعداد بازدید: 242
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر