•  
    منبع خبر : ایسنا
    تعداد بازدید: 268
    کد: 143012
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۰۲
    رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی:

    روحانی به سمت حل مشکلات مردم چرخیده است

    آقای روحانی به سمت جناح و گروهی گرایش پیدا نکرده بلکه به سمت حل مشکلات گرایش پیدا کرده است
    روحانی به سمت حل مشکلات مردم چرخیده است

     
    رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: آقای روحانی به سمت جناح و گروهی گرایش پیدا نکرده بلکه به سمت حل مشکلات گرایش چرخیده است.

    سیدمحسن بنی‌هاشمی در گفت‌و‌گو با ایسنا-منطقه خراسان، اظهار کرد: آقای روحانی در دوره جدید به مسائل جدی‌تر و واقعی‌تر رسیدگی می‌کند و مصصم است تا به وعده‌هایی که به مردم داده عمل و مشکلات مردم را حل کند.

    وی با بیان اینکه زمانی که فردی به حل مشکلات مردم می‌پردازد ممکن است افرادی به او انتقاد داشته باشند، عنوان کرد: انتقادات به آقای روحانی یک‌دست نیست و هر گروهی به مورد خاصی انتقاد می‌کند اما دولت به دلیل نگاه وسیع‎‌تر به مردم کاری را که به نفع تعداد بیشتری از مردم باشد انجام خواهد داد. به طور مثال در مساله یارانه‌ها که باید به فرد مستحق برسد اکثرا متفق‌القول هستند.

    این فعال سیاسی اصولگرا گفت: عوارض خروج از کشور نیز در واقع نوعی مالیات است. همان‌طور که افرادی درآمدهای زیادی دارند و سالی چند بار به خارج از کشور سفر می‌کنند و از این موضوع بهره‌مند می‌شوند دولت نیز باید بهره‌مند شود. کسانی که در این قضیه سروصدا به راه انداخته‌اند در واقع یک هزارم ملت ایران نیستند. این افراد تریبون‌هایی برای صحبت دارند. مردم مظلومی که دچار گرفتاری‌های مختلفی هستند، تریبون در اختیار ندارند. دولت از این افراد پول می‌گیرد و خرج محرومین می‌کند که این کار به نظر من به نفع کشور است.

    وی در مورد برخی اظهار نظرها درخصوص چرخش روحانی نیز افزود: آقای روحانی به سمت جناح و گروهی گرایش پیدا نکرده بلکه به سمت حل مشکلات گرایش پیدا کرده است، لذا گروه‌هایی که علاقه‌مند هستند که دولت جمهوری اسلامی مشکلات را حل کند با آقای روحانی همراه و هم‌هدف می‌شوند و از وی حمایت می‌کنند، اخلاق و رفتار آقای روحانی تغییری نکرده بلکه کارکشته‌تر و برای حل مشکلات مردم مصمم‌تر شده است.

    رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی با اشاره به اینکه دولت نباید به سروصدای برخی افراد توجه کند، تصریح کرد: دولت باید صداهای واقعی توده خاموش مردم را بشنود و مشکلات آن‌ها را حل کند. در این صورت دولت به تدریج راه خود را باز می‌کند و حمایت‌های لازم را از طریق ملت دریافت خواهد کرد، منتقدین نیز انتقادات خود را از حالت شخصی و گروهی به سمت مصالح ملی کشور سوق می‌دهند که این مساله به نفع کشور است.

    تعداد بازدید: 268
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر