•  
    منبع خبر : isna
    تعداد بازدید: 122
    کد: 118342
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۱۰

    ترقی: از بین 5 نامزد اصولگرا یک نفر انتخاب می شود

    ما سعی می کنیم که اصولگرایان و نیروهای انقلاب در نهایت یک نامزد داشته باشند.
    ترقی: از بین 5 نامزد اصولگرا یک نفر انتخاب می شود

    عضو شورای مرکزی حزب مؤتلفه درباره نامزد نهایی اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری گفت: ظاهرا قرار است 5 نفر از مجموعه اصولگرایان انتخاب و از بین آن 5 نفر یک نفر برای ورود به رقابت نهایی انتخاب شود.

    به گزارش باشگاه خبرنگاران ترقی با تأکید بر اینکه ائتلاف مجموعه نیروهای انقلاب حرف نهایی را خواهد زد، گفت: ما سعی می کنیم که اصولگرایان و نیروهای انقلاب در نهایت یک نامزد داشته باشند. وی درباره اینکه کدام یک از احزاب نامزد خود را به مجموعه اصولگرایان معرفی کرده، افزود: هنوز هیچ حزبی اعلام نظر نکرده و فعلا در حد گمانه زنی است و فکر می کنم در یک ماه آینده نتیجه نظراتشان را اعلام کنند.

    وی در مورد اعلام نامزد مؤتلفه به جبهه مردمی هم تصریح کرد: «کاندیدای ما مشخص شده و منتظریم که زمان فعالیت انتخاباتی برسد تا ببینیم در نهایت مجموعه اصولگرایان انقلاب به چه جمع بندی می رسد.» همزمان با این اظهارات، 2 تشکل اصولگرا حمایت خود را از این جبهه اعلام کردند. حبیبی دبیرکل جبهه ایستادگی ایران اسلامی از حمایت شورای عالی تشکل متبوعش از جبهه مردمی نیروهای انقلاب خبر داد.

    همچنین سخنگوی جمعیت ایثارگران انقلاب اسلامی هم گفت: جمعیت ایثارگران به دنبال حمایت از جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است. درعین حال نعمتی نماینده مردم تهران در مجلس تشکیل جبهه مردمی را موجب ایجاد تشتت در بین اصولگرایان عنوان و تأکید کرد: جامعه روحانیت مبارز باید محور جریان اصولگرایی باشد. نعمتی درباره نامزد نهایی هم افزود: « قطعاً در انتخابات آینده ریاست جمهوری طیف پایداری گزینه جداگانه‌ای خواهد داشت. طیف آقای باهنر و دوستان ما در موتلفه هم حتماً گزینه جدایی معرفی می‌کنند و طیف آقای چمران هم از این قافله بی‌نصیب نخواهد بود و توافق اینها با هم بسیار سخت است.»

    تعداد بازدید: 122
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر