•  
    منبع خبر : isna
    تعداد بازدید: 91
    کد: 118222
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۱/۰۹
    خانه احزاب استان برگزار می‌کند؛

    همایش فعالان سیاسی خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور

    محور همایش فعالان سیاسی خراسان رضوی با معاون سیاسی اجتماعی وزیر کشور، انتخابات پیش رو و همچنین گفت و گو برای توسعه فضای مطلوب برای فعالیت های سیاسی است .
    همایش فعالان سیاسی خراسان رضوی با معاون سیاسی وزیر کشور

    همایش فعالان سیاسی خراسان رضوی با حضور معاون سیاسی وزیر کشور به میزبانی خانه احزاب استان برگزار می‌شود.

    به گزارش ایسنا-منطقه خراسان، ابوالفضل انتظاری در پایان نشست شورای مرکزی خانه احزاب استان در خصوص مصوبات شورای مرکزی اظهار کرد: در هفته جاری همایش بزرگ فعالان حزبی استان با معاون سیاسی اجتماعی وزیر کشور برگزار می‌شود.

    رئیس خانه احزاب خراسان رضوی با اشاره به اینکه دو انتخابات مهم ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا را در پیش رو داریم، افزود: احزاب و جمعیت‌های سیاسی در انتخابات رسالت خطیر و نقش ویژه‌ای دارند که باید برای افزایش مشارکت مردمی در انتخابات و همچنین معرفی افراد شایسته به مردم و تبیین برنامه‌ها اقدام کنند.

    وی با اشاره به اهمیت تعامل احزاب و وزارت کشور در موضوع انتخابات گفت: محور همایش فعالان سیاسی خراسان رضوی با معاون سیاسی اجتماعی وزیر کشور، انتخابات پیش رو و همچنین گفت و گو برای توسعه فضای مطلوب برای فعالیت های سیاسی است .

    رئیس دوره ای خانه احزاب خراسان رضوی گفت: شورای مرکزی مصوب کرد که مجلس بزرگداشتی برای حضرت آیت الله هاشمی رفسنجانی برنامه ریزی و برگزار شود.

    تعداد بازدید: 91
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر