•  
    منبع خبر : جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان
    تعداد بازدید: 170
    کد: 113238
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۹/۰۷

    سید جلال فیاضی رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی شد.

    آقایان سید جلال فیاضی با اکثریت مطلق آرا بعنوان رییس ، سید جواد رضویان و براتعلی خاکپور بترتیب بعنوان نایب رییس اول و دوم جبهه پیروان انتخاب گردیدند.
    سید جلال فیاضی رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی شد.

    سید جلال فیاضی رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی شد.
    سید محسن بنی هاشمی که پیش از این بمدت دو سال مسئولیت جبهه پیروان خط امام و رهبری استان خراسان رضوی را عهده داشت،با اعلام این مطلب،از برگزاری جلسه شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری با دعوت از تمام احزاب و تشکل های عضو این جبهه در شامگاه شنبه ششم آذرماه خبر داد.
    بر پایه این خبر آقایان سید جلال فیاضی با اکثریت مطلق آرا بعنوان رییس ، سید جواد رضویان و براتعلی خاکپور بترتیب بعنوان نایب رییس اول و دوم جبهه پیروان انتخاب گردیدند.
    همچنین آقایان حجت اله شریعتمداری و عبد الکریم نیرومند بعنوان منشیان هیات رییسه انتخاب شدند.
    مهندس بنی هاشمی که پیش از این از تمدید مدت فعالیت هیات رییسه سابق جبهه پیروان خط امام و رهبری بعلت عدم کسب حد نصاب آرائ لازم ،توسط هیچ یک از نامزدهای تصدی مسئولیت این جبهه خبر داده بود،توصیه های بزرگان جریان اصولگرایی و رهنمودهای نماینده محترم ولی فقیه در استان را دلیل برگزاری مجدد انتخابات جبهه پیروان عنوان داشت.
    ایشان در خاتمه ضمن تاکید بر لزوم وحدت و یکپارچگی طیف های مختلف اصولگرایی،ترکیب جدید هیات رییسه جبهه پیروان خط امام و رهبری استان را بسیار مثبت ارزیابی و اظهار امیدواری کرد که با فضای ایجاد شده وفاق و همگرایی بیشتری بین نیروهای معتقد و دلسوز به نظام و انقلاب در استان شکل گیرد.

    تعداد بازدید: 170
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر