•  
    منبع خبر : ایسنا
    تعداد بازدید: 197
    کد: 113080
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۹/۰۶

    جزئیات صف‌بندی اصولگرایان در انتخابات 96

    مکانیزم رسیدن به وحدت اصولگرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.
    جزئیات صف‌بندی اصولگرایان در انتخابات 96

    دبیر حزب موتلفه در خراسان رضوی گفت: مکانیزم رسیدن به وحدت اصولگرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.

    دکتر جواد آرین‌منش در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا- منطقه خراسان، با اشاره به کاندیداهای اصولگرایان در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم اظهار کرد: کاندیدای مورد نظر جبهه یکتا، آقای حاجی‌بابایی و محور اصلی طرفداران احمدی‌نژاد در انتخابات آقای الهام است.

    وی با اشاره به اینکه ایثارگران بر ضرغامی تمرکز کرده‌اند، افزود: طرفداران آقای قالیباف هم مسلما به سمت وی متمایل خواهند شد، کاندیدای مورد نظر جبهه پایداری آقای فتاح است، حزب موتلفه هم بر دو یا سه کاندیدای موتلفه‌ای مثل آقایان میرسلیم، آقای آل‌اسحاق و بادامچیان گرایش پیدا خواهد کرد.

    این فعال سیاسی اصولگرا در پاسخ به سوالی مبنی بر کاندیدا شدن سعید جلیلی در انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم گفت: بر روی آقای جلیلی جمع‌بندی صورت نگرفت و پس از بررسی ابعاد مختلف به این نتیجه رسیدند که ایشان زمینه کسب رای ندارد.

    وی در پاسخ به این سوال که برنامه اصولگرایان در انتخابات آتی در خصوص شکسته نشدن آرا بین کاندیداهای اصولگرا چیست، با بیان اینکه تجربه نشان داده افرادی که وارد میدان انتخابات می‌شوند معمولا عقب‌نشینی نمی‌کنند، تاکید کرد: تلاش اصولگرایان بر این است که محوریت روحانیت را که مورد قبول همگی است بپذیرند و جمع‌بندی نهایی را جامعه روحانیت مبارز با مشورت جامعه مدرسین انجام دهند، مکانیزم رسیدن به وحدت اصولگرایان، پذیرش یاوری روحانیت است.

    تعداد بازدید: 197
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر