•  
    منبع خبر : ایسنا
    تعداد بازدید: 173
    کد: 112274
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
    نائب رئیس جبهه پیروان تشریح کرد؛

    جزئیات خبری که تکذیب شد

    تنظیم خبر انتخاب هیئت رئیسه جدید مسئولانه نبوده و منطبق با واقعیت نیست، از دوستان عزیز تقاضا داریم اولویت و مصلحت‌های مهم سیاسی را در این مقطع زمانی و در آستانه انتخابات رعایت کنند.
    جزئیات خبری که تکذیب شد

    نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: تنظیم خبر انتخاب هیئت رئیسه جدید مسئولانه نبوده و منطبق با واقعیت نیست.

    ابوالفضل انتظاری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه جبهه پیروان خط امام و رهبری نزدیک به سه دهه است که در استان خراسان رضوی فعالیت دارد، اظهار کرد: این جبهه در تمامی عرصه‌های سیاسی و انتخابات فعال بوده و نام آن برای مردم خراسان به خصوص مشهد شناخته شده است.

    وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی ۱۸ حزب، جمعیت و تشکل عضویت دارند، افزود: این جبهه ظرفیت و فرصت ارزشمندی از اقشار و طبقات گوناگون جامعه است و هریک از اقشار و گرایش‌های سیاسی در قالب تشکل و حزب‌های رسمی و مجوزدار در این جبهه عضویت دارند.

    نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی ادامه داد: بر اساس اساسنامه هیات رئیسه‌ای به انتخاب اعضای شورای مرکزی جبهه را اداره می‌کند و طول دوره مسئولیت هیئت رئیسه دو سال است، در شهریور ماه برای انتخاب هیئت رئیسه جدید انتخابات برگزار شد که سه نفر برای ریاست جبهه کاندیدا بودند.

    انتظاری خاطرنشان کرد: علیرغم این که سه نوبت رای گیری صورت گرفت، اما هیچ یک از نامزدها موفق به کسب رای اعتماد و جلب اکثریت آرای اعضای شورای مرکزی نشدند، بنابراین با رای و نظر دو سوم اعضای شورای مرکزی جبهه یعنی ۱۲ از ۱۸ تشکیلات، دوره هیئت رئیسه فعلی تا برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در سال ۱۳۹۶ تمدید شد.

    وی با اشاره به اینکه وحدت نیروهای انقلاب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است، تاکید کرد: در آستانه انتخابات سال آتی استراتژی تمامی جریان‌های سیاسی وحدت و همگرایی است و همدلی می‌تواند زمینه خدمت به مردم و نظام را فراهم کند، دو هفته گذشته شرح ماوقع به استحضار بزرگان و نماینده ولی فقیه در استان رسید و رهنمودهای‌شان مبنی بر اهمیت و ضرورت وحدت، انسجام، توسعه حداکثری فعالیت‌ها و همچنین تجدید رای گیری برای انتخابات هیئت رئیسه دریافت شد.

    این فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: شنبه شب برای چگونگی اجرایی کردن رهنمودهای معظم له و حسب الامر برای رای گیری مجدد جلسه شورای مرکزی برگزار شد اما به‌دلیل طولانی شدن مباحث و تنوع پیشنهادات جمع‌بندی نهایی صورت نگرفت.

    نائب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری در استان خراسان رضوی با اشاره به انتشار اخباری درخصوص تغییر در هیات رئیسه جبهه افزود: بنابراین تنظیم خبر انتخاب هیئت رئیسه جدید مسئولانه نبوده و منطبق با واقعیت نیست، از دوستان عزیز تقاضا داریم اولویت و مصلحت‌های مهم سیاسی را در این مقطع زمانی و در آستانه انتخابات رعایت کنند.

    وی ابراز امیدواری کرد تا شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی به زودی و در جلسه آینده اعضای هیئت رئیسه خود را با رای قاطع تعیین کند.

    کلید واژه ها: جزئیات خبری که تکذیب شد -
    تعداد بازدید: 173
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر