•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 132
    کد: 111594
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۸/۱۵

    » آیت الله علم الهدی:هرکس در خط فکری مقام معظم رهبری نباشد، در خط امام(ره) هم نیست

    هرکس در خط فکری مقام معظم رهبری نباشد، در خط امام(ره) هم نیست، امروز دشمن ستون خیمه ما را نشانه گرفته و شاهد هستیم که مقام معظم رهبری به‌تدریج تنهاتر می‌شوند
    » آیت الله علم الهدی:هرکس در خط فکری مقام معظم رهبری نباشد، در خط امام(ره) هم نیست

    آیت‌الله علم‌الهدی در دیدار با اعضای جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان‌رضوی اظهار داشت: جبهه خط امام و رهبری از نمایندگان تشکل‌ها تشکیل شده و اعضای شورای آن در واقع نماینده تشکل‌های دیگر هستند.

    وی ادامه داد: این موضوع آنها را از تنها شخص بودن خارج کرده و در واقع این افراد امین تشکل‌ها هستند و بنابراین دادن رأی سفید در انتخابات این جبهه اشکال شرعی دارد.

    نماینده ولی‌فقیه در خراسان‌رضوی با اشاره به لزوم حفظ یک‌پارچگی در طرفداری از مقام معظم رهبری تصریح کرد: امروز دشمن ستون خیمه ما را نشانه گرفته و شاهد هستیم و ما باید در این جبهه با تمام قوای خود بجنگیم.

    آیت‌الله علم‌الهدی با بیان اینکه تمام افرادی که در جریان امام و رهبری هستند در جبهه پیروان حضور دارند، تأکید کرد: باید محور این جبهه مشخص شود چراکه اقدام اصلی آن مقابله با جریانات ضدولایت و رهبری بوده و در غیر این‌صورت باید عنوان جبهه از روی این تشکیلات برداشته شود.

    وی با ابراز اینکه هر کس در خط فکری مقام معظم رهبری نباشد در خط امام(ره) هم نیست، خاطرنشان کرد: خط رهبری در وضعیت کنونی اهمیت بسیار زیادی دارد چراکه شاهد هستیم که تعدادی از افرادی که ادعای قدم برداشتن در خط مقام معظم رهبری را داشته‌اند، امروز در مقابل ایشان قرار گرفته‌اند.

    امام جمعه مشهد مقدس با تأکید بر اهمیت جایگاه جبهه پیروان خط امام و رهبری تصریح کرد: این جبهه باید پوششی برای افرادی باشد که در مسیر اهداف آن و پیرو امام(ره) و مقام معظم رهبری هستند.

    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر