•  
    منبع خبر : ایسنا
    تعداد بازدید: 120
    کد: 110743
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۸/۰۴
    سیدمحسن بنی‌هاشمی

    به هم زدن وضع موجود نفعی به مردم نمی‌رساند

    من فکر می‌کنم این تغییرات در دولت یازدهم براساس انجام وظیفه صورت گرفته است.
    به هم زدن وضع موجود نفعی به مردم نمی‌رساند

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی با اشاره به تغییرات کابینه دولت یازدهم گفت: به هم زدن وضع موجود نفعی به مردم نمی‌رساند.

    سیدمحسن بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا-منطقه خراسان، با بیان اینکه هدف دولت خدمت کردن به مردم است، اظهار کرد: دولت در هر جایی احساس کند نیرویی که به عنوان وزیر در اختیار دارد می‌تواند جایگزین بهتری برای آن ایجاد کند باید این کار را انجام دهد.

    وی ادامه داد: اینکه ما بگوییم کسی که به پستی مشغول شد باید چهارسال کار کند نه دلیل عقلی و نه شرعی دارد، تغییر یک امر عادی وعرفی است و اگر کسی در صورت لزوم آن را انجام ندهد به وظیفه خود عمل نکرده است.

    این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه تغییر در کابینه باید در صورت ضرورت انجام شود، افزود: صدمه تغییرغیر ضروری وزرا بیشتر از نفع‌اش است، اینکه در هر شرایط عادی رئیس جمهور وزیر عوض کند کار درستی نیست.

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی با اشاره به اینکه تغییراتی که در کابینه صورت گرفته اگر زودتر انجام می‌شد قطعا بهتربود، گفت: تغییرات باید به خاطر مردم انجام شود، البته اطلاع رسانی صحیح باید انجام شود که مردم دچار اشتباه قضاوت نشوند.

    بنی‌هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا در سایر حوزه‌ها در کابینه‌ دولت یازدهم نیازی به تغییر است، گفت: در سایر بخش‌ها مخصوصا در حوزه اقتصادی که مشکلات مردم هم بیشتراست اگر تغییراتی انجام شود نفعی به مردم نمی‌‌رساند، یعنی به هم زدن وضع موجود نفعی به مردم نمی‌رساند.

    وی با اشاره به تغییرات کابینه دولت ابراز عقیده کرد: نه زمان اینگونه تغییرات درست است نه خود تغییر، باید این چندماه آینده همه کمک کنند و دولت مسیر حرکتش را سریعتر و بهتر جلو ببرد.

    بنی‌هاشمی عنوان کرد: اگر تغییر کابینه برای انجام وظیفه باشد نقطه قوت است، اما اگر براساس فرصت طلبی باشد نقطه ضعف است که البته من فکر می‌کنم این تغییرات در دولت یازدهم براساس انجام وظیفه صورت گرفته است.

    تعداد بازدید: 120
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر