•  
    منبع خبر : خبر8
    تعداد بازدید: 109
    کد: 107786
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۲۷

    » شنبه تعیین هیات رئیسه جبهه پیروان خط امام ورهبری خراسان رضوی

    سیدمحسن بنی هاشمی رئیس جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان از تعیین هیات رئیسه جدید این جبهه در شنبه27 مهرماه 95 خبرداد.
    » شنبه تعیین هیات رئیسه جبهه پیروان خط امام ورهبری خراسان رضوی

    سیدمحسن بنی هاشمی رئیس جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان از تعیین هیات رئیسه جدید این جبهه در شنبه آتی خبرداد.

    به گزارش خبر8 ؛محسن بنی هاشمی رئیس جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان در نشست ماهانه انجمن اسلامی مهندسین خراسان که در محل بنیادفرهنگی رجایی مشهد برگزار گردید با بیان اینکه این جبهه اقدام به انتخابات داخلی جهت تعیین هیات رئیسه جدید خود برای دوسال دیگر نموده است گفت:اعضای جبهه به صورت پرشور باحضور17نماینده تشکلهای عضو، دو نفر از دبیران جبهه را برای تعیین ،گزینه نهایی ریاست جبهه برای دوسال انتخاب نموده اند و شنبه رئیس جدید جبهه مشخص خواهد شد.

    وی درخصوص موضع جبهه پیروان خط امام رهبری خراسان در انتخابات شورای اسلامی شهر افزود:احتمالاً با رفع نواقص ائتلاف پیشین با اصولگرایان همکاری خواهیم نمود. در انتخابات مجلس دهم با دیگر اصولگرایان در همه حوزه ها بغیر مشهد نامزد مشترک ارائه نمودیم وامیدواریم با رفع نواقص در سازوکارها در انتخابات آینده در مشهد بازهم به وحدت برسیم.

    سیدمحسن بنی هاشمی در ادامه با بیان اینکه انجمن اسلامی مهندسین خراسان نیز در 13بهمن سال جاری مجمع عمومی خود را برای انتخاب اعضای شورای مرکزی این تشکل برای3سال برگزار می نماید گفت:خط ومشی کلی وبرنامه سه سال آینده انجمن اسلامی مهندسین خراسان تدوین گردیده است که درمجمع عمومی آینده به تصویب می رسد.

    دبیرانجمن اسلامی مهندسین خراسان درخصوص تعداد اعضای این تشکل اصولگرا گفت: انجمن اسلامی مهندسین خراسان 700عضوپیوسته و بیش از 80عضو تشکیلاتی دارد و این انجمن شعبه جامعه اسلامی مهندسین کشور در خراسان رضوی محسوب می شود.

    تعداد بازدید: 109
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر