•  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 135
    کد: 106247
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری شاخه خراسان رضوی در مراسم افتتاحیه خانه احزاب

    خانه احزاب را فضایی برای تعامل و کمک به حل مشکلات استان در بخش های مختلف می دانیم

    خانه احزاب خراسان رضوی به عنوان اولین نمونه استانی این تشکل دیروز در مراسمی به مناسبت هفته دولت با حضور قائم مقام و معاون سیاسی وزیر کشور در مشهد آغاز به کارکرد.
    خانه احزاب را فضایی برای تعامل و کمک به حل مشکلات استان در بخش های مختلف می دانیم

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری خراسان رضوی گفت: در خانه احزاب برای حل مشکلات مردم تلاش می‌کنیم.

    به گزارش ایسنا- منطقه خراسان، بنی‌هاشمی امروز 8 شهریور ماه در آیین افتتاح خانه احزاب خراسان رضوی که در محل استانداری این استان برگزار شد، ضمن اشاره به راه‌اندازی خانه احزاب اظهار کرد: باید در جهت خدمت به مردم و نظام جمهوری اسلامی همفکری و همکاری ‌کنیم و در همین راستا برای تشکیل خانه احزاب جلسات مختلفی در استانداری انجام شده و هماهنگی‌های مورد نظر نیز صورت گرفته است.

    وی ادامه داد: برای راه‌اندازی خانه احزاب مرحله به مرحله پیش‌می‌رویم و از طرف فرد یا گروه خاصی ماموریتی برای انجام این اقدام نداشتیم.

    وی با بیان اینکه برخی از احزاب در کشور اصلاح‌طلب هستند اما در استان جزو جریان اعتدالیون فعالیت می‌کنند، تصریح کرد: تا زمانی که واقعیت جریان فکری این احزاب مشخص نشود حرکت و قدم‌های بعدی امکان‌پذیر نیست.

    بنی هاشمی با اشاره به اینکه قرار نیست در خانه احزاب در مورد اختلافات صحبت کنیم، بیان کرد: مباحثه و مناظره نیز جایی در این تشکل نداشته و کاری را به نفع شخص و یا حزب خاصی انجام نمی‌دهیم و موضوعات مطرح شده در این تشکل مربوط به حفظ‌، آبادانی و ارتقا مملکت است.

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری استان، ادامه داد: مشکلاتی مانند اشتغال، فرهنگ و مهاجرت نیز باید در خانه احزاب مورد بررسی قرار گیرند و به دولت و نظام در حل مشکلات کمک کرد و با آنان همفکری داشته باشیم.

    وی با بیان اینکه دستگاه‌های دولتی مشکلات خود را به طور منظم به خانه احزاب ارسال کند، گفت: برای حل مشکلات مردم و برای تثبیت و تقویت نظام هیچ حزب و گروهی نمی‌تواند به تنهایی کافی باشد دولت زمانی عملکرد خوبی دارد که زمینه مشارکت نیروها و پشتیبانی مردمی و حزبی افراد را فراهم کند و هر دولتی که به این موضوع توجه نکند آثار مخرب آن را خواهد دید.

    بنی‌هاشمی ادامه داد: باید برای مخالفان نقشی قائل بوده و از پتانسیل‌ انقلابی آنان برای پیشرفت مملکت استفاده کرد و در خانه احزاب نیز باید به جای دعوا کردن، مشکلات را حل کنیم.

     

    تعداد بازدید: 135
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر