•  
    منبع خبر : روزنامه خراسان 1395/05/27
    تعداد بازدید: 106
    کد: 105130
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۵/۲۷

    ساز و کار ائتلاف اصول گرایان برای انتخابات 96 با گذشته تفاوت دارد

    عضو شورای مرکزی اصول گرایان: احمدی نژاد اشتباهاتش را قبول نمی کند
    ساز و کار ائتلاف اصول گرایان برای انتخابات 96 با گذشته تفاوت دارد

    رئیس ائتلاف اصول گرایان در انتخابات سال گذشته با بیان این که «ساز و کار رسیدن به نتیجه در انتخابات ریاست جمهوری، متناسب با همان انتخابات است و لزوما تکرار آن ساز و کار قبلی نخواهد بود» گفت: در انتخابات ریاست‌جمهوری، شاهد ائتلاف خواهیم بود اما طبعا تفاوت‌هایی هم با گذشته دارد.
    غلامعلی حداد عادل که با باشگاه خبرنگاران گفت و گو می کرد، افزود: اصول گرایان در حال بررسی هستند تا با معرفی نامزد مناسب برای انتخابات ریاست‌جمهوری، به وظیفه خود عمل کنند. وی درباره اظهارات محمدرضا باهنر دبیرکل جبهه پیروان که گفته بود، 30 نفر از جریان اصول گرایی برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری، در دست بررسی هستند، گفت: من نشمرده‌ام که 30 نفر هستند یا 20 نفر؛ اما چهره‌های متعددی وجود دارند که طبعا ما امیدواریم همان‌طور که در انتخابات گذشته برای رسیدن به لیست واحد در تهران، وحدتی به دست آمد، بتوانیم در انتخابات ریاست جمهوری هم به وحدت دست پیدا کنیم. ​وی همچنین در گفت وگویی با روزنامه اعتماد تصریح کرد: اصول گرایان در حال حاضر در تدارک دستیابی به سازوکاری برای رسیدن به وحدت در مورد انتخابات ریاست‌جمهوری آینده هستند. وی تاکید کرد: قبل از این که این سازوکار شکل نهایی بگیرد همه اظهار نظرها شخصی است؛ حالا چه له و چه علیه یک فرد باشد. هنوز آن ائتلاف اصول گرایان به جمع‌بندی نه در مورد آقای روحانی و نه در مورد آقای احمدی‌نژاد و نه در مورد هیچ شخص دیگری نرسیده است. این را آیت‌ا... موحدی کرمانی هم مطرح کردند و واقعیت دارد.

    اسماعیلی: احمدی نژاد اشتباهاتش را قبول نمی‌‍‌کند


    در همین حال ولی اسماعیلی، عضو شورای مرکزی اصول گرایان در تازه ترین اظهارات انتخاباتی جریان سیاسی متبوعش به عصر ایران گفت: احمدی‌نژاد، روحانی و قالیباف جزو گزینه‌های انتخابات ریاست جمهوری هستند و جلیلی و رضایی جزو9 گزینه مطرح شده اصول گرایان نیستند.
    وی افزود: تمامی گزینه‌های ما برای انتخابات ریاست جمهوری 96 شناخته شده‌اند و اصلا افرادی که بین توده های مردم ناشناخته باشند را مورد بررسی قرار نداده‌ایم و در واقع افرادی را مورد بررسی قرارداده‌ایم که شانس رای آوری داشته باشند. وی با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی اصول گرایان برای انتخابات ریاست جمهوری آینده گفت: تا الان هفت جلسه کلی در شورای مرکزی اصول گرایان برگزار شده است که در این جلسات راجع به مصادیق صحبت نکردیم. اسماعیلی با اعلام این که به همراه چند تن از اصول گرایان هوادار احمدی نژاد جلسه ای با وی داشتیم و اشتباهاتش را به وی گوشزد کردیم، افزود: او دلایل و توجیهات خودش را دارد و حتی درنامه‌هایی که به مراجع نیزداشته است خودش را تبرئه می‌کند و اشتباهاتش را قبول نمی‌‍ کند.

    تعداد بازدید: 106
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر