•  
    منبع خبر : تسنیم
    تعداد بازدید: 111
    کد: 99260
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۳/۱۷
    حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت :

    برگزاری بیش از ۷۰ محفل قرآنی ویژه ماه رمضان در بقاع متبرکه خراسان رضوی

    استاد عبدالناصر حَرَک از مصر، استاد محمد علی قاسم و استاد محمد علی امهز از لبنان، استاد سیدجواد حسینی و استاد حمید شاکرنژاد از ایران در این محافل قرآنی به تلاوت می‌پردازند.
    برگزاری بیش از ۷۰ محفل قرآنی ویژه ماه رمضان در بقاع متبرکه خراسان رضوی

    حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در مشهد مقدس اظهار داشت: در ایام ماه مبارک رمضان بیش از 70 محفل قرآنی با حضور قاریان بین‌المللی از مصر، لبنان و ایران در حرم مطهری رضوی، امامزادگان، مساجد، حسینیه‌ها و بقاع متبرکه خراسان رضوی برگزار می‌شود.

    وی با بیان اینکه این محافل در سه نوبت صبح، ظهر، عصر و شب (پس از افطار) برگزار می‌شود، افزود: استاد عبدالناصر حَرَک از مصر، استاد محمد علی قاسم و استاد محمد علی امهز از لبنان، استاد سیدجواد حسینی و استاد حمید شاکرنژاد از ایران در این محافل قرآنی به تلاوت می‌پردازند.

    مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان‌رضوی با اشاره به اینکه برنامه تلاوت استاد عبدالناصر حَرَک در حرم مطهر رضوی پیش‌بینی شده، خاطرنشان کرد: 14 محفل قرآنی با تلاوت قاری مصری در شهرستان‌های مشهد، جغتای، نیشابور، طرقبه شاندیز، تربت حیدریه، سبزوار، کاشمر، تربت جام و رشتخوار برگزار می‌شود.

    گنابادی‌نژاد تصریح کرد: بیش از 40 محفل قرآنی با همکاری شهرداری مشهد در حرم مطهر رضوی، امامزادگان، مساجد، حسینیه‌ها و بقاع متبرکه مشهد با مشارکت شهرداری برگزار می‌شود.

    مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: محافل استاد عبدالناصر حَرَک در بقاع متبرکه امامزادگان ناصر و یاسر(ع)، تکیه ابوالفضلی نیشابور، شُعَیب سبزوار و سیدحمزه کاشمر برگزار می‌شود.

    تعداد بازدید: 111
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر