•  
    منبع خبر : ایسنا
    تعداد بازدید: 139
    کد: 98761
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۳/۰۹

    » بنی هاشمی:مجلس با ریاست لاریجانی در سال اول راحت‌تر کارهایش را انجام می‌دهد

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی گفت: مجلس دهم در سال اول با ریاست لاریجانی راحت‌تر می‌تواند کار خود را انجام دهد.
    » بنی هاشمی:مجلس با ریاست لاریجانی در سال اول راحت‌تر کارهایش را انجام می‌دهد

     سید محسن بنی‌هاشمی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)- منطقه خراسان، با بیان این مطلب اظهار کرد: در هر صورت انتخاب رئیس در مجلس شورای اسلامی اقدامی است که در مجلس انجام خواهد شد و ما به عنوان مردم نباید خیلی نگران این موضوع باشیم.

    وی خاطرنشان کرد: کسانی از جانب مردم حرف می‌زنند و می‌گویند مردم خواهان تغییرند در حالی که مردم چنین ماموریتی به آنها نداده‌اند، مردم خودشان آن را که نمی‌پسندند با انتخابات تغییر می‌دهند و اگر بخواهند چیزی را ثابت نگه دارند این کار را می‌کنند. همان طور که در قم آنان لاریجانی را با رای خود تغییر ندادند، نماینده‌های مردم موظف نیستند نظر کسانی را که از طرف مردم حرف می‌زنند اجرا کنند، زیرا آنها خود مستقیما نماینده مردم هستند بنابراین به خوبی تشخیص می‌دهند که با چه کسی به عنوان رئیس و هیات رئیسه بهتر می‌توانند کار کنند و چه انتخابی به نفع مردم کشور است.

    بنی هاشمی در خصوص مشی سیاسی مجلس دهم خاطرنشان کرد: مشی سیاسی در این دوره از مجلس شورای اسلامی به مدیریت مجلس بر می‌گردد. مدیریت مجلس تنها شامل کسانی که آن بالا نشسته‌اند نیست، بلکه به سایر افراد نیز مرتبط است. باید همه نمایندگان مجلس دست به دست هم داده تا مدیریت صحیحی در مجلس ارائه شود، در این صورت عملکرد مجلس عملکردی مثبت خواهد بود.

    وی ادامه داد: مشی سیاسی مجلس تاکنون تبعیت از رهبری بوده است، اگر در این دوره نیز مجلس به درستی مدیریت شود و عوامل نادرست در مدیریت آن دخالتی نداشته باشد باز هم به عنوان پشتیبان رهبری می‌تواند به وظایفش عمل کند.

    دبیر جبهه پیروان خط امام و رهبری در خراسان رضوی تاکید کرد: دولت و مجلس باید مکمل یکدیگر باشند.

    تعداد بازدید: 139
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر