•  
    منبع خبر : تسنیم
    تعداد بازدید: 47
    کد: 96046
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
    دبیرکل جامعه روحانیت مبارز

    مسئولان دولتی از دخالت در انتخابات خودداری کنند

    از مسئولان دولتی می‌خواهم با پرهیز از دخالت در انتخابات از هرگونه اقدامی که سلامت انتخابات را مخدوش سازد خودداری نمایند.
     مسئولان دولتی از دخالت در انتخابات خودداری کنند

    آیت‌الله محمدعلی موحدی‌کرمانی دبیرکل جامعه روحانیت مبارز با صدور اطلاعیه‌ای که به‌مناسبت مرحله دوم انتخابات مجلس شورای اسلامی صادر شده تأکید کرد: از مسئولان دولتی می‌خواهم با پرهیز از دخالت در انتخابات از هرگونه اقدامی که سلامت انتخابات را مخدوش سازد خودداری نمایند.

    متن این اطلاعیه به‌شرح زیر است:

    ملت شریف و مؤمن ایران اکنون که قرار است مرحله دوم انتخابات دهمین دوره مجلس شورای اسلامی در تعدادی از حوزه‌ها در تاریخ دهم اردیبهشت جاری برگزار شود جا دارد از جانب خود و نیز از سوی شورای مرکزی ائتلاف اصولگرایان از حضور آگاهانه شما در مرحله اول این انتخابات و نتایج دلگرم‌کننده و امیدبخش آن در سطح کشور سپاسگزاری نمایم.

    در ادامه این اطلاعیه آمده است: از عموم کسانی که در مرحله دوم واجد شرایط رأی دادن هستند دعوت می‌کنم تا با حضور مجدد پای صندوق‌های رأی و انتخاب کسانی که افکار و عقاید آنها در مسیر مصالح و منافع ملی و حفظ استقلال کشور و تقویت اسلام و انقلاب اسلامی قرار دارد، دین خود را نسبت به امام راحل و شهیدان ادا کنند و با یادآوری تجربه تلخ رفتارهای قانون شکنانه بعضی جریانات سیاسی مانع تکرار آن تجربه‌ها شوند.

    در اطلاعیه دبیرکل جامعه روحانیت آمده است: از مسئولان دولتی نیز می‌خواهم با پرهیز از دخالت در انتخابات از هرگونه اقدامی که سلامت انتخابات را مخدوش سازد خودداری نمایند. از خداوند قادر متعال مسئلت می‌کنم نتیجه انتخابات دوره دهم، مجلسی باشد که بتواند به‌دور از حاشیه‌سازی‌های ملال‌آور و تفرقه‌انگیز، حل مشکلات واقعی مردم را وجهه همت خود قرار دهد.

    تعداد بازدید: 47
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر